Novinky

Archív

Welcome + Last Update


Rock

Electronic

Hip-Hop

Soundtracks

Ostatné

Mp3

Info

Minutáž

MUSE

SYSTEM OF A DOWN


Programs

Games

Graphic


Saiffer

Úvahy

42

Links

Haluze

Ostatné


Rock
Hip-Hop
Elektronika
Iné novinky
NOVINKY


Nový design je hotový ale...
6. 12. 2003 - 23:51

Už mám síce nový design hotový, ale hľadám nový hosting pretože www.host.sk ma asi každú chvíľu zruší kvôli nezaplatniu jednorazovému poplatku na ktorý prešiel. Problém je, že nový design využíva PHP a to nemá len tak hocijáky hosting. Aj keď host.sk áno. Zatiaľ budem ešte pri starom. Ešte som nestihol prepísať archív ani žiadny článok do nového designu, takže keď urobím aspoň to, potom uploadnem nový design.Korn vydali nový album
6. 12. 2003 - 23:35

Korn vydali nový album "Take a Look in The Mirror". Album obsahuje 13 skladieb medzi ktorými sú samozrejme aj single "Right Now" a "Did My Time". Ďalej má booklet s archívnými fotkami skupiny.
Limitovaná edícia obsahuje aj DVD s filmami:
- KoRn Kut Up (video mix všetkých KoRn videí)
- "Right Now (Mirror Mix)" video (réžia: Nathan Cox, špeciálne len na tomto DVD)
- Untouchables Tour 2002 (zo zákulisia zo šnúry koncertov a "Here To Stay" naživo)Muse - 3. singel
28. 10. 2003 - 19:55

Muse vydávajú 3. singel z nového albumu Absolution menom Hysteria a to presne 1. 12. 2003. Nám to ale môže byť v podstate jedno, lebo na Slovensku sa aj tak zohnať nedá, že...Blink 182 - Nový album
25. 10. 2003 - 13:18

Blink 182 vydajú nový album 18. 11. 2003 a bude sa volať veľmi originálne: "blink-182". Zatiaľ sa môžete tešiť z nového vydaného singlu "Feeling This", ktorého klip si môžete pozrieť na oficiálnej stránke (musíte sa zaregistrovať zadarmo).

Tracklist albumu:
01. Feeling This
02. Obvious
03. I Miss You
04. Violence
05. Stockholm Syndrome
06. Down
07. The Fallen Interlude
08. Go
09. Asthenia
10. Always
11. Easy Target
12. All of This
13. Here's Your Letter
14. I'm Lost Without You

CD bude obsahovať Enhanced sekciu so šiestimi klipmi:
1. Feeling This
2. Obvious
3. Down
4. The Fallen Interlude
5. Violence
6. Stockholm SyndromeMuse - Dnes vydali Absoultion!!!
22. 9. 2003 - 21:24

Dnes oficiálne vyšiel tretí album Muse menom "Absolution"!!! Fun-fáry... potlesk... radujme sa veselme sa... ako napísal jeden v recenzii na Amazon.co.uk na tento album. Toto bude eargasmic. Teda on to napísal na pesničku Time is Running Out, ale podľa mňa bude celý album presne taký. Uff. Už aby som to mal doma... hehe .-)Muse - 3. singel
21. 9. 2003 - 23:00

Tretí singel z Albumu Absolution bude "Hysteria", ktorá výjde 10.11.2003.
Tracklist:
1. Hysteria
2. Eternally Missed (predtým známy ako Rusty One)
3. ???Muse - info o klipe
13. 9. 2003 - 16:47

Zistil som, že klip ku novému singlu "Time is Running Out" od Muse je inšpirovaný filmom Stanleyho Kubricka. A dokonca som zistil aj akým:
"Dr. Strangelove or How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb"Half-Life, Max Payne 2, MOHAA: Breakthrough, T3
6. 9. 2003 - 18:15

Dátumy vydania:
- Half-Life 2 - 15.11.2003 (oficiálne info od Vivendi z 5.9.2003)
- Max Payne 2 - 15.10.2003 (oficiálne info od Take2)
- MOHAA: Breakthrough - 23.9.2003
- Terminátor 3 - najneskôr v NovembriMuse - DVD a austrálsky singel TIRO
6. 9. 2003 - 14:40

- DVD ku novému albumu Absolution bude obsahovať 40 minutový dokument o nahrávaní albumu.

- 8. 9. 2003 vydá Warner Music Australia nový CD singel Time Is Running Out ako exluzívne austrálske vydanie. Exluzívne na na ňom je to, že spája dvojCD UK singel na jedno CD za prijateľnejšiu cenu (AUD$4.95). I keď nás na Slovensku to asi nemusí trápiť, pretože tu sa k ním nedostaneme. Tracklist je nasledujúci:
1. Time Is Running Out
2. The Groove
3. Time Is Running Out (Video)
4. Time Is Running Out Making Of (Video)Muse - TIRO info
18. 8. 2003 - 21:24

2. singel "Time is Running Out" výjde na CD, DVD a na 7" vinile 8. 9. 2003.

CD
1. Time is Running Out
2. The Groove
3. Stockholm Syndrome (video)

DVD
1. Time is Running Out (video)
2. The Making of The Video (video)
3. Fotogaléria z natáčania

7" vinil
A. Time is Running Out
B. The GrooveMuse - Klip Time is Running Out
18. 8. 2003 - 20:38

- Na oficiálnej stránke Muse si môžete pozrieť video druhého singlu Time is Running Out z nového albumu Absolution. K tomu pribudlo ešte aj pár fotiek v sekcii "Media -> Photogallery" a pár videí v sekcii "Media -> Footage"

- V sekcii Muse pripravuje... si môžete pozrieť booklet pripravovaného albumu Absolution.Muse - Artwork + Interview + Time is Running Out
25. 7. 2003 - 23:10

- Muse práve teraz pracujú na Artworku (obal na CD, booklet) nového albumu "Absolution" so Stormom Thorgersonom. Storm predtým pracoval so skupinami ako Pink Floyd, Led Zeplin alebo Audioslave.

- Na stránke MuscleMuse.com v sekcii "Interviews" si môžete stiahnúť a vypočuť interview s Matom, ktoré vysielalo BBC Radio 1 pred pár dnami (presnejšie 21. 7. 2003).

- A na Microcuts.net v sekcii "News" si toto isté interview môžete streamovať, ale na konci je ešte aj singel "Time Is Running Out"... a celý.Muse - Nová oficiálna stránka + "Time is Running Out"
20. 7. 2003 - 02:17

Oficiálna stránka Muse má nový design a adresu. Odteraz je na adrese: www.muse.mu

Druhý singel od Muse: "Time Is Running Out"
Výjde: 8. 9. 2003
Na oficiálnej stránke Muse sa dá vypočuť malý útržok v sekcii Media -> Audio.Hra pre 2-ch na 1-om compe | Super comics
20. 7. 2003 - 00:04

- Mrknite sa na túto stránku a stiahnite si super hru Pocket Tanks. Dá sa stiahnúť len shareware verzia, ale je to aj tak super. Staré známe: máte dva tanky, ktoré po sebe strielajú a musia sa trafiť. Pri mierení si nastavujete uhol a silu strely. V shareware verzii je 30 zbraní. Demo POCKET TANKS má len 2.83 MB.
- A skúšte ešte stránku Motol Page, kde sa v sekcii "Fotogalerie" nachádza super Comics od neakého týpka menom Xtremer. Je to krásne amatérske, (ale pekne a komicky) nakreslené v zošite a strašne ftipné (v príbehu sa nechal inšpirovať svojími spolužiakmi a pod.) :-) Check it...Ako si vypočuť Muse zadarmo
11. 7. 2003 - 21:30

V sekcii Muse nájdete úplne dole návod na vypočutie Muse na nete zadarmo. Síce len streamovane ale stačí aj 56kpbs modem.Comicsy Rulez
11. 7. 2003 - 21:02

V terajšom období sa nám krásne rozrastá comicsový trh a preto by som rád poukázal na niektoré skosty:
1. Top 10 - vyšlo - 779 Sk
Tak toto je dielo scénaristu Alana Moora, ktorého som si obľúbil hneď po prvom comicse z jeho pera. Presnejšie to bol Jack B. Quick v supernom comicsovom časáku "CREW na kvadrát" č. 1. Hneď som zistil, že tento človek je hlava. Hlava plná neotrepaných nápadov samozrejme. Zatiaľ som od neho prečítal dokopy 3 comicsy a všetky s úplne namakaným príbehom. Ale späť k TOP 10. Dej sa odohráva v meste Neopolis, ktorého každý občan má superschopnosti, dokonca aj posledný bezďák. A tak polícia takéhoto mesta nemá zrovna ľahkú úlohu udržovať poriadok. I keď je pravda, že sa táto policajná jednotka skladá tiež zo superhrdinov. Celá kniha je ževraj strašne vtipná a kresba je vskutku krásna.
2. CREW2 č. 2 - vyšlo - 159 Sk
V tomto čísle na nás čakajú naozaj pecky. Torpedo, Jack B. Quick, 100 kulek, Transmetropolitan, a ďalšie. Asi vám to moc nehovorí, čo?. Ani mne nehovorilo, kým som si to všetko neprečítal. A je to všetko dobré. Jack B. Quick od môjho obľúbenca Alana Moora má v každom jednom comicsovom políčku vždy nejaký vtip. A tie nápady. Proste super. Torpedo je tiež veľmi dobrý - o tom ako sa upratovač vydáva namiesto Torpéda a chce byť veľkým tvrďákom, čo sa mu moc nedarí. Transmetropolitan rozpráva príbeh o týpkovy menom Spider, ktorý ide urobiť brutálnu vec: Celý deň kukať telku :-). No a 100 kulek? Tie majú zaujímavú pointu a štýl rozprávania, kde na konci do seba všetko zapadne. Bohužial som to doteraz nejak nepochopil, ale niečo mi hovorí, že ak sa mi to podarí, bude to namakané :-) (o 100 kulkách je tu aj článok). Ďalej tu nájdete trochu toho Red Meat a ako mužov na pitevnom stole rozpitváme scénaristov Warrena Ellisa (Transmetropolitan) a Jean Van Hamme (Thorgal). Ešte si prečítame niečo o mange a anime a obvyklé novinky z českého, európskeho a amerického comicsového sveta. No a na záver som si nechal príbeh "První Američan" (scénar zase Alan Moore). Úplne geniálny a ftipný príbeh, kde sa mafiánmi stávajú už malé deti. Alan Moore je genius :-). Takéto príbehy určite nikde inde nenájdete. A ak hej, tak si ich nikdy nepozriete. Avšak v comicse...
3. Zázraky (Marvels) - vyšlo - 1 599 Sk
Ja viem, že tá cena vyzerá hrozivo, ale ja som neodolal a tento comicbook som si kúpil. Zatiaľ som ho ešte neprečítal (ešte sa z neho najprv vytešujem :-)), ale hneď ako to urobím, napíšem o ňom viac. Zatiaľ poviem, len to čo viem a to je, že táto (comicsová) kniha vznikla ako pocta vydavateľstvu Marvel Comics a čítal som na comicsových serveroch (napr. www.komiks.cz) a v CREW, že zmenila svet comicsu a pohľad na neho. Pretože prvýkrát ukázala svet superhrdinov z pohľadu tých obyčajných strachom posratých, kričiacích a krčiacích sa ľudí - nás. K celej knihe treba pristupovať s rešpektom a to nielen kvôli cene (:-)). Toto dielo je vlastne technicky najzložitejším comicsom v Čechách a na Slovensku. Papier je kvalitný jak hovado (viem o čom hovrím, dotkol a som sa ho) o väzbe ani nehovoriac. Ešte je tu aj záložka. A kresba je naozaj fotorealistická. Ešte sú tu aj odrazy ohňa od kovu. No vyzerá to proste krásne. A keby vám toto všetko nestačilo tak sú tu ešte aj vysvetlené niektoré postupy priamo od ilustrátora Alexa Rossa (scénar: Kurt Busiek) ako kreslil a ako dosahoval také výsledky aké chcel. No nekupte to.
4. Comicsové legendy 3: Wolverine - vyšlo - 310 Sk
Napjrv som si tieto comicsové legendy nechcel kupiť (som predsa len malinko finančne obmedzený... a tým "málinko" myslím totálne), ale kvôli istému človeku, ktorý ma na to naviedol (že Balduran) som si ich nakoniec kúpil. A urobil som dobre, pretože je fakt dobrý... tento Wolverine. Zo začiatku ma až tak nebavil, ale keď som prekonal predsudky (proste som si až tak X-Menov neobľubil), začalo ma to baviť. No a koniec (ku ktorému sa tak skoro nedostanete lebo cesta k nemu nie je síce trnistá, ale zato posiatá 176-timi čiernobielými stranami) je úplne najlepší. Prečo? Aj preto, lebo je popri Wolverinovy aj Hulk z ktorého si Wolverine robí takú prču, že to svet nevidel. Fakt skvelé.

Všetky tieto comicsy si môžete kúpiť v obchode "Brloh". V Bratislave sú dva (neviem či náhodou nie sú jediné na Slovensku). Jeden je v Auparku a druhý je na Heydukovej 4.Muse - Názov ALBUMU a DRUHÝ SINGEL
11. 7. 2003 - 00:42

- Nový album Muse sa bude volať "Absolution".

- Po prvom singly "Stockholm Syndrome" výjde aj druhý s názvom "Time Is Running Out" a to presne 25. 8. 2003. V Nemecku 1. 9. 2003. Bolo to potvrdené nemeckou nahrávacou spoločnostou Motor.

- v sekcii MUSE -> Muse pripravuje je celý finálny tracklist nového albumu a iné zaujímavé info.
Muse - Microcuts.net má nový design
10. 7. 2003 - 23:41

Stránka Microcuts.net o hudobnej skupine Muse má nový design. Dajú sa tam streamovať zaujímavé videá (aj Dial-Up). A vyzerá naozaj dosť dobre. Check it.Muse - Stockholm Syndrome
6. 7. 2003 - 01:37

- Na Microcuts.net sa dá v sekcii noviniek streamovať 40 sekundová ukážka nového singlu Muse - Stockholm Syndrome.

- Na Muse & Amuse je zase upútavka na tento singel, kde je z neho aj časť počuť. Vyskočí v novom okne, keď vstúpite na stránku. Alebo chodte:
News -> Archives -> April 2003 -> Muse & Amuse: 3rd album section (tam stlačte na odkaz) -> About the NEW SONGS -> Stockholm Syndrome (stlačte na odkaz)

- Singel sa bude dať stiahnúť 14. 7. 2003 za 1.50 libry cez SMS + cena za SMS za mobilného operátora. Získate k nemu aj možnosť stiahnúť si aj artwork a pozrieť video tohto singlu.

- Video "Stockholm Syndrome" bude prácou Toma Kirka a chlapíka, ktorý robil aj Dead Star "Cellar" video a bude temnejšie a tvrdšie ako predtým.Saiffer.host.sk - viac ako rok
5. 7. 2003 - 22:43

Až teraz som si uvedomil, ťe táto stránka má viac ako rok (vzlyk - nostalgická slza). Bohužial som si to neuvedomil v deň jej narodenín :-(. Budúci rok to snaď napravím.
- Viac o histórii tejto stránky nájdete v Archíve.Muse - Album a Singel - nové info
5. 7. 2003 - 20:24

- Vydanie albumu sa upresnilo na 22. 9. 2003.
- Nový singel "Stockholm Syndrome" by mal na oficiálnej stránke výjsť 14. 7. 2003.
- Albume sa bude možno volať "Sing For Absolution".

Takto sa asi budú volať songy na albume:
"TSP"
"Our Time Is Running Out"
"Intro To Hysteria"
"Endlessly"
"Falling Away With You"
"Toughts Of A Dying Atheist"
"Sing For Absolution"
"Black Out"
"Stockholm Syndrome"
"Ruled By Secrecy"
"Scaring Me"
"Please"Muse - Nový singel a info o albume
5. 7. 2003 - 19:04

Muse v rozhovoroch potvrdili, že vydajú nový singel "Stockholm Syndrome" 7. 7. 2003 na nete. Na oficiálnej stránke si ho budete môcť za 1,5 Euro alebo za jednu libru stiahnúť - čo Vás asi moc nezaujíma, teda ak tak ako ja nemáte možnosť platiť cez net. Lenže potom tento singel samozrejme výjde normálne v obchodoch, teda až 25. 8. 2003.

Album má stále výjsť v septembri ako sa už dlho predpokladá, ale v USA výjde až v januári 2004. Ale v USA môžu byť radi aj tak, pretože album Origin of Symmetry u nich ani nevydali, pretože ich label Maverick neuznal ho neuznal dosť komerčným. Doslova to vysvetlil spevák Mathew Bellamy asi takto:
Matt: origin of symmetry didnt get released in america. this is because maverick thought that the album wasn't commercial enough and they wanted us to change it. we said fuck off, they said fuck off and somewhere along the line all touring plans for america were cancelled. our next album will be released on a different record label in the usa (around january 2004) and we are planning to spend alot of 2004 in usa touring.

Muse si našli popri robení albumu čas aj na odpovedanie otázok fanúšikom (z ktorých je aj predošlí úsek). Všetky otázky a odpovede nájdete na oficiálnom fóre Muse.

Mathew Bellamy povedal, že ich album bude tvrdší ako predpokladali. V každom prípade si myslím, že nebude zlý, lebo teraz Muse na svojej oficiálnej stránke uverejňujú približne každý týždeň videá z nahrávania. A v nich sú niekedy počuť útržky nových pesničiek. A ja osobne z nich totálne nemôžem. Sú naozaj skvelé. Všetky tieto videá sa dajú stiahnúť z microcuts.net a tam v sekcii noviniek v pravej časti je odkaz > Studio Videos <.MATRIX: RELOADED - mini rozbor
23. 5. 2003 - 21:45

Poviem vám to asi takto. Dnes som bol na Matrix 2 v Auparku. Uff. Takže... za prvé:

Myšlienka: Pri tom všetkom hype-ovaní (a Joel Silverových rečiach v rozhovoroch o popkornovej zábave) som už prestával veriť, že Matrix 2 (a vlastne aj 3) bude dobrý aj myšlienkovo (lebo trikovo to bolo jasné z trailerov). Naštastie sa bratia Wachowský nezapreli a rozvinuli už tak geniálnu myšlienku do takých rozmerov, že si to zase budem pozerať 20-krát a aj tak z toho budem vyhúkaný. Za druhé:

Triky: Triky boli skvelé, ale to je asi tak všetko čo sa dá povedať, lebo aspoň ja osobne som bol na nich dosť pripravený z traileru. Jediné čo ma prekvapilo bol výbuch dvoch nákladiakov na (samovražednej) diaľnici. A ešte sa mi strašne páčilo, keď som prvý krát videl celý ten Trinitin pád z okna, keď za ňou skočil agent. No a za tretie:

Trailer na Matrix: Revolutions: Hneď po titulkách Matrixu 2 ide trailer na Matrix 3, ale ten vám napovie akurát to, že vám nič nenapovie. Ale aj tak vyčkáte do konca, lebo ten trailer proste musíte vidieť vzhľadom na koniec Matixu 2, ktorý skončí naozaj namakane. Ako som povedal na začiatku... UffHALF-LIFE 2 VIDEA
17. 5. 2003 - 23:30

Na games.tiscali.cz sa objavili dve videa z Half-Life 2. Jeden teaser (taká malá ochutnávka) z E3 a jedno In-Game video tiež z E3.DOOM III VIDEO
17. 5. 2003 - 23:30

Na games.tiscali.cz sa objavilo video z DOOM III. Viac infošiek tu. A ak zadáte na tejto stránke do vyhľadávania text "doom iii" tak nájdete tých videí ešte viac (samozrejme starších).MUSE Update
17. 5. 2003 - 23:30

Muse bude mať v septembri nový album a aj preto sa okolo nich deje veľa vecí:

1. Každý týždeň sa na oficiálnej stránke objavia videa z nahrávania albumu. Na stránke microcuts.net v sekcii noviniek si ich môžete stiahnúť. Napríklad v novinke z 15.5.2003.

2. Muse boli prekvapený keď zbadali reklamu na Nescafe, v ktorej hrala ich verzia songu "Feeling Good". Na tom by nič nebolo. Lenže Muse im to predtým zakázali. Muse manažment sa už do toho obul.

3. Môžete si pozrieť veľmi podarenú karikatúru Muse na tejto stránke.HALF-LIFE 2
24. 4. 2003 - 00:05

Vyzerá to tak, že výjde Half-Life 2 !!!!!!!!!!!!!!! Na Gamezone.cz sa objavili obrázky amerických časopisov, ktoré majú na prednej strane obrázky totálne spojené s Half-Life 2, takže to je na 99% isté že bude. Dokonca sa hovorí, že tento rok (niekto hovorí, že na E3, ale tomu neverím, lebo to je 13. 5. 2003 a to je za menej ako mesiac). Takže supeeeeer.Blíži sa E3
24. 4. 2003 - 00:05

E3 by sa mala uskutočniť v máji a to takto:
- Konferencie: 13 - 15.5.2003
- Expozície: 14 - 16.5.2003
Môžeme sa tešiť na veľkú spústu noviniek ako napr. Half-Life 2 a pod. Ale inak nič podstatné :-)Enter the Matrix je gold
24. 4. 2003 - 00:05

3D akčná hra na motívy Matrixu v ktorej by sme mali odhaliť aj infošky, ktoré vo filme nenájdeme je gold, čo znamená, že je hotová a spolu s premiérou filmu (okolo 15-22. 5. 2003) bude v predaji. Podľa obrázkov a videí z netu to vyzerá UNBELIEVABLE. Hru robila firma Shiny Entertainment, ktorá má na svedomí hry ako MDK 2, Sacrifice, alebo Messiah. Na pohyboch postavičiek dozeral choreograf z filmu a nad príbehom držali ochrannú ruku priamo bratia Wachovski (scénaristi MATRIXU).Grand Theft Auto: Vice City
24. 4. 2003 - 00:05

GTA 4 - Grand Theft Auto: Vice City má výjsť v máji tohto roku na PC. Niekde som čítal, že by malo mať 7 CDčkový soundtrack. Ale bohužiaľ (teda aspoň podľa mňa bohužiaľ) bude zasadený do 60-tých rokov, takže zase minulosť. Bóže, kedy to už konečne zase bude v prítomnosti, alebo v budúcnosti (žeby GTA 5 :-)).Operation Flashpoint 2
24. 4. 2003 - 00:05

Bolo oznámené začatie vývoja Operation Flashpoint 2. ZaŤiaľ je známe len to, má výjsť v roku 2004. Samozrejme hru vytvára Bohemia Interactive Studio, čo je firma, ktorá robila aj časť prvú. Všetko bude zase pod záštitou Codemasters.Star Wars: Knights of the Old Republic
24. 4. 2003 - 00:05

Knights of the Old Republic je ďalšia 3D "starwarsovka", ale s prvkami RPG. Dvojitý meč a dva normálne sú samozrejmostou. Výjsť by podľa oficiálnej stránky mala tiež na jeseň 2003. Ale niekde (fakt si už nepamätám kde) som čítal, že výjde 14. 6. 2003Star Wars: Jedi Knight III - Jedi Academy
24. 4. 2003 - 00:05

Jedi Academy (pokračovanie skvelého Jedi Knight II) bude 3D strielačka v ktorej si budete môcť zase zabehať s laserovým mečom. Samozrejme v lepšej grafike. Môžete sa tešiť na dvojitý lightsabre ala Darth Maul. Mňam. Jedi Academy má výjsť na jeseň 2003. Teda tak je to napísané na oficiálnej stránke.Linkin Park - Meteora
19. 3. 2003 - 23:50

Linkin Park už o pár dní vydajú svoj druhý album (ak nepočítam remixový Reanimation), ktorý bude niesť meno "Meteora". Už teraz sa však dá objednať v predpredaji, napríklad na Anarchy.sk spolu s bonusovým DVDčkom. Meteora dopadne 25. 3. 2003 :-)Muse - novinky
19. 3. 2003 - 23:50

- Muse sú uprostred nahrávania tretieho albumu. Na ich stránke stránke vznikla nová sekcia "Activity", kde sa zatiaľ objavili tri videá, pár malých fotiek a dátumy koncertov (tie tam ešte nie su). Tie videá sa dajú z oficiálnej stránky len streamovať, ale na stránke www.museandamuse.com si ich môžete stiahnúť v sekcii noviniek. Sú v poho - také halušky :-).
- Anglický časopis NME avizoval, že by sa nový album mohol volať "The Smallprint". Týpek z musclemuse.com sa opýtal Chrisa Wolstenholma (basgitarista Muse) či sa tak naozaj bude volať a on povedal, že názov albumu ešte neurčili.
- Album má výjsť stále v Septembri 2003.Blink 182 - nový album
8. 2. 2003 - 12:55

Blink 182 budú mať nový album hotový v lete 2003.Čo chystajú Muse v roku 2003...
3. 2. 2003 - 0:26

Tu je pár vecí, ktoré Muse plánujú počas roku 2003:

- Marec: Muse budú v Los Angeles, kvôli mixovaniu tretieho albumu s Richom Costeyom.

- Neskorý Marec: Nahrávanie tretieho albumu bude končiť.

- Jún-Júl-August: Muse budú hrať na viacerých amerických festivaloch. Toto leto nebudú koncertovať v Európe.

- September: Výjde ich nový album.

- September-Október: Muse budú mať koncertnú šnúru v Japonsku a Australii.

- Október-December: Európska Tour.Nový Album Linkin Park sa bude volať "Meteora"
18. 1. 2003 - 23:55

Linkin Park nazvali svoj najnovší počin "Meteora" a mal by sa objaviť v obchodch na konci marca. Prvý singel by sa mal volať "Somewhere I Belong".Coldplay vydali nový album A Rush Of Blood To The Head
13. 12. 2002 - 16:18

Coldplay vydali svoj druhý album "A Rush Of Blood To The Head", ktorý trhá rekordy. Za prvý týždeň sa predalo 275 000 kusov. V dohľadnom čase ho zrecenzujem, zatiaľ môžete skočiť sem www.coldplay.comQueens of the Stone Age vydali album
13. 12. 2002 - 16:09

Queens of the Stone Age vydali album "Songs For The Deaf". Táto kapela vznikla z už zaniknutej kapely Kyuss a je doplnená o Dave Grohla ako bubeníka. Ten je pre zmenu frontmanom Foo Fighters. Dave Grohl bol aj bubeníkom Nirvany.Radiohead začali nahrávať šiesty album
13. 12. 2002 - 16:05

Radiohead začali nahrávať šiesty album spolu so svojím producentom Nigelom Godrichom. Budú na ňom napr. tieto songy "There There", "A Punch Up At A Wedding", "We Suck Young Blood", "Sail To The Moon".P.O.D. vydávajú špecialnú verziu Satellite
13. 12. 2002 - 15:55

P.O.D. vydávajú špeciálnú verziu svojho albumu Satellite, kde k albumu je ešte priložené DVD s videoklipmi, rozhovormi a live záznamom. Už som ho videl v obchodoch.Muse nahrávajú svoj tretí album
30. 11. 2002 - 20:50

Muse sa práve nachádzajú v Sawmill Studios a nahrávajú svoj tretí album. Pomáhajú im pri tom John Cornfield a Paul Reeve. Ešte budú nahrávať aj s producentom Richim Costeyom v decembri. Info z MuscleMuse.comSystem of a Down - do 2004 už nič
30. 11. 2002 - 14:05

Práve som sa dozvedel, že System of a Down, kvôli dlhotrvajúcemu Ozzfestu a plno práce s vydaním najnovšieho počinu "Steal This Album", si chcú odýchnuť a do roku 2004 od nich už novú hudbu počuť nebudeme.System of a Down - nová oficiálna stránka
30. 11. 2002 - 14:01

Oficiálna stránka System of a Down má nový design. Check it! www.systemofadown.comMuse - Nové info o treťom albume
23. 11. 2002 - 22:10

Tretí album Muse výjde v Septembri 2003. Bude obsahovať metalovú časť, experimantálnu časť, a "classic" časť. Info z MuscleMuse.comAdema vydala EP
15. 11. 2002 - 21:00

Adema vydala enhanced EP nazvané "Insomniac's Dream" 22. 10. 2002. Tracklist je nasledujúci:

01 - Immortal
02 - Shattered
03 - Nutshell (Alice In Chains Cover)
04 - Freaking Out (Chris Vrenna Remix)
05 - The Way You Like It" (Sam "Sever" Citrin Remix)
06 - Do What You Want To Do (Live)
07 - Giving In (Single Version)

Budú tam aj videá "The Way You Like It", "Giving In" a "Immortal".System of a Down - Nové CD "Steal This Album"
15. 11. 2002 - 19:40

System of a Down vydávajú svoje tretie CD menom "Steal This Album". Zámerne nehovorím album, lebo to nie je obyčajný album. Sú na ňom pesničky napísané ešte pred rokom 1995 a ďaľšie, čo mali byť už na Toxicity, len sa nestihli zmixovať a domasterovať. Pesničky zmixoval Andy Wallace a CD produkoval Rick Rubin, čo sú ľudia, čo sa podielali aj na Toxicity. CD sa v výde 26. 11. 2002. Tracklist je nasledujúci:

01. Chic 'n' Stu
02. Innervision
03. Bubbles
04. Boom!
05. Nuguns
06. A.D.D. (American Dream Denial)
07. Mr. Jack
08. I-E-A-I-A-I-O
09. 36
10. Pictures
11. Highway Song
12. F*** The System
13. Ego Brain
14. Thetawaves
15. Roulette
16. StreamlineMuse Vs Celine Dion
19. 10. 2002 - 18:20

Celine Dion bude mať show v Las Vegas a jej manažmentová spoločnosť "Dragon" túto show a všetky produkty s ňou spojené chcela nazvať "MUSE". Za to, že by rocková skupina s rovnomenným názvom Muse súhlasila, by im Celine Dion respektíve jej spoločnosť dala 50 000 dolárov. Muse vyslovili jednoznačné nie. O pár dní neskôr hovorkyna Celine Dion povedala, že rešpektujú trademark "Muse" a že názov pre svoju show vyberú z 30-tích ďalších predpripravených názvov.Garbage začali prácu na novom albume
19. 10. 2002 - 18:16

Garbage znova nabehli do štúdia a začali pracovať na svojom ďalšom albume.Linkin Park, System of a Down atď. na MTV Europe Awards
14. 10. 2002 - 15:30

Na MTV Europe Awards boli ako "Najlepšia Kapela" nominovaný:
- Linkin Park
- Coldplay
- No Doubt
- Red Hot Chili Peppers
- U2

Ďalej boli ako "Najlepší Hard Rock" nominovaný:
- Linkin Park
- Korn
- P.O.D.
- Puddle Of Mudd
- System Of A Down

A nakoniec na cenu za "Najlepší Web" boli nominovaný:
- Linkin Park
- Black Rebel Motorcyle Club
- David Bowie
- Moby
- U2

Voliť môžete voliť aj vy na www.mtve.com/ema. MTV Europe Awards sa uskutoční 14. 11. 2002 v Barcelone.Linkin Park, System of a Down atď. na MTV Latin America Awards
14. 10. 2002 - 15:20

Na MTV Latin Amerika Awards boli ako "Najlepší International Rock Artist" nominovaný:
- Linkin Park
- Coldplay
- No Doubt
- Red Hot Chili Peppers
- System of a Down

Ďalej boli ako "Najlepší nový International Artist" nominovaný:
- Linkin Park
- Gorillaz
- Nelly Furtado
- Avril Lavigne
- System Of A DownLinkin Park - Reanimation DVD
14. 10. 2002 - 15:05

15. 10. 2002 by sa malo v (amerických) obchodoch objaviť Reanimation DVD (Audio) od Linkin Parku. Budú na ňom peničky z remixového albumu Reanimation zremixované do 5.1 Surround zvuku. Budú na ňom extra videa ako "Pts.Of.Athrty" (to bolo aj na CD-čku), "Frgt/10", "Kyur4 Th Ich" a ešte aj dokument "Making Of The 'Pts.Of.Athrty' Animated Video".Korn a ich nové video
14. 10. 2002 - 14:57

Zaťiaľ viem len to, že Korn budú mať nové video a bude sa volať "Alone I Break". Toť vše. Viac o Korn sa dozviete na www.korn.comNME's War Child - "1 Love"
4. 10. 2002 - 23:29

Tento album (info o ňom je o jednu novinku nižšie) sa dá vypočuť na tejto adrese http://www.nme.com/news/103129.htm.Nový album Linkin Park
4. 10. 2002 - 17:17

Nový album Linkin Park by mal vyjsť vo februári 2003. Ak nepočítame remixový album Reanimation tak toto bude album druhý. Hybrid Theory (debutový album) sa predával veľmi dobre (predalo sa cez 15 milionov kópii, čo je dosť :-)), takže uvidíme aký úspešný bude tento. Dúfajme, že ešte lepší. Názov albumu zatiaľ nie je známy.NME's War Child album menom "1 Love" - Info + Tracklist:
3. 10. 2002 - 23:50

01. Starsailor - 'All Or Nothing' (The Small Faces, 1966)
02. Feeder - 'The Power Of Love' (Frankie Goes To Hollywood, 1984)
03. Sugababes - 'Killer' (Adamski, 1990)
04. Muse - 'House Of The Rising Son' (The Animals, 1964)
05. Stereophonics - 'Nothing Compares 2 U' (Sinead O' Connor, 1990)
06. Faithless/Dido - 'Dub Be Good 2 Me' (Beats International, 1990)
07. Oasis - 'Merry Xmas Everybody' (Slade, 1973)
08. Elbow - 'Something In The Air' (Thunderclap Newman, 1969)
09. Ms Dynamite - 'Back To Life (However Do You Want Me)' (Soul II Soul, 1989)
10. Manic Street Preachers - 'Out Of Time' (Chris Farlowe, 1966)
11. Badly Drawn Boy - 'Come On Eileen' (Dexy's Midnight Runners, 1982)
12. Prodigy - 'Ghost Town' (The Specials, 1981)
13. Jimmy Eat World - 'Firestarter' (Prodigy, 1996)
14. McAlmont And Butler - 'Back For Good' (Take That, 1995)
15. Darius - 'Pretty Flamingo' (Manfred Mann, 1966)
16. More Fire Crew -'Dreams' (Gabrielle, 1993)

Financie ktoré sa získajú predajom tohto Albumu pôjdu obetiam vojen teda hlavne deťom. Album je kompilovaný tak, že hore uvedené skupiny urobia cover verziu známeho singlu. Napríklad Muse urobia cover verziu singlu 'House Of The Rising Son' ktorý vytvoril a naspieval Bob Dylan.

Album vyjde 14. 10. 2002Internet CD Shop Anarchy.sk má nový design
23. 9. 2002 - 22:05

Internet CD Shop Anarchy.sk má skvelý nový design. Je pekný, relatívne rýchly a prehľadný. Len pripomeniem, že Anarchy.sk je podľa mňa najlepší slovenský internetový CD shop. Už som si u neho niekoľkokrát objednal a vždy bolo všetko v poriadku. Majú skoro všetky skupiny a ešte k tomu predávajú aj DVD, MC atď atď ešte aj filmy. Takže, hor sa na Anarchy.sk.Archív